دیگر تنها نیستید، تیم رژیم درمانی آسان دایت ، در کنار شماست

تیم رژیم درمانی آسان دایت در سال 1397 به سرپرستی خانم دکتر میترا زراتی ، دکترای تخصصی علوم تغذیه فعالیت خود را آغاز نموده است. ارایه رژیم های غذایی علمی کاملا منطبق با شرایط فردی و همچنین پشتیبانی بیماران یا همراهان آنها در سایت آسان دایت، از مهمترین اهداف تشکیل این تیم  می باشد. امروزه با توجه به کثرت فعالیت های شغلی افراد در طول روز و همچنین مشکلات رفت و آمد در مسیرهای پرترافیک ، استفاده از خدمات اینترنتی علاقه مندان بسیاری پیدا نموده است. در همین راستا تیم رژیم درمانی آسان دایت، با اهداف کاملا علمی و تخصصی آماده ارایه مشاوره پیرامون رژیم درمانی در بیماری های مختلف و همچنین تنظیم برنامه رژیم غذایی در دوره های مختلف زندگی نظیر دوران بارداری ، شیردهی ، کودکی ، نوجوانی و سالمندی می باشد.

درباره دکتر میترا زراتی :

دکتر میترا زراتی ، متخصص تغذیه و رژیم درمانی ، در سال 1392 از دانشگاه علوم پزشکی تهران در مقطع دکترای تخصصی علوم تغذیه فارغ التحصیل شد.  وی در همین سال به عنوان دانش آموخته برتر در مقطع دکترای تخصصی، معرفی گردید.  وی هم اکنون استادیار گروه تغذیه در دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد. فعالیت های علمی ، آموزشی و پژوهشی یکی از مهمترین اولویت ها در زندگی ایشان محسوب می شود.

تاکنون تحقیقات بسیاری در زمینه های مختلف علوم تغذیه و بیماری ها به ویژه به صورت تخصصی در سرطان انجام داده که نتایج آن در مجلات علمی معتبر تغذیه در دنیا به چاپ رسیده است. نمونه مقالات دکتر میترا زراتی در مجلات علمی و معتبر بین المللی به شرح زیر می باشد:

 

کتب دکتر میترا زراتی:

وی در طول سال های گذشته کتب بسیاری را  از جمله تداخلات غذا و دارو ، تغذیه جامع ، تغذیه دوره های مختلف زندگی ، کاربرد بالینی پروبیوتیک ها ، سوالات تالیفی تغذیه و رژیم درمانی و….ترجمه یا تالیف نموده است .

 

فعالیت های رسانه ای دکتر میترا زراتی:

ایشان در طول سال های اخیر برنامه های علمی و کارشناسی بسیاری در برنامه های رادیو و تلویزیونی در شبکه های مختلف از جمله برنامه به خانه برمی گردیم (شبکه 5) ، سیمای خانواده (شبکه 1 ) ، مادر ، کودک ، تندرستی (شبکه سلامت) و بسیاری از برنامه های کارشناسی رادیو سلامت ،  اجرا نموده است. همچنین از ایشان مقالات بسیاری در زمینه های مختلف علم تغذیه و بیماری ها در روزنامه ها  و مجلات مختلف کشور به چاپ رسیده است.

دکتر میترا زراتی در زمینه تغذیه و سرطان به ویژه سرطان پستان مطالعات بسیاری داشته که نتایج آنها را عمدتا در قالب برنامه های کارشناسی درانواع رسانه به افراد ارائه داده است.

کارگاه های آموزشی دکتر میترا زراتی:

دکتر میترا زراتی تجربیات بسیاری در زمینه برگزاری کارگاه های آموزش تغذیه برای عموم مردم و همچنین کارگاه های کاملا تخصصی برای کارشناسان علوم تغذیه دارد. وی به دلیل تخصص و مطالعات گسترده ای که در زمینه سرطان و تغذیه داشته است ، در همین زمینه کارگاه های متعدد کشوری جهت آموزش کارشناسان تغذیه در سطح کشور با عنوان تغذیه در شیمی درمانی و رادیوتراپی  و همچنین بیماران مبتلا به این بیماری برگزار نموده است. کارگاه رژیم درمانی در ناباروری مردان و زنان ، کارگاه تداخل غذا و دارو ، کارگاه تغذیه و تعیین جنسیت ، کارگاه تفسیر نتایج آزمایشگاهی از دیگر کارگاه های کشوری ایشان بوده که بارها در سطح کشور برگزار گردیده است.