درباره ما

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

درباره ما

امروزه با توجه به افزایش شیوع چاقی و بیماری های مرتبط با آن و همچنین با توجه به صنعتی شدن جوامع ، داشتن تغذیه ای مناسب جهت پیشگیری و درمان بیماری ها امری بسیار مهم محسوب می شود.

شاید بارها و بارها در مورد رژیم غذایی و پیشگیری و درمان دیابت ، افزایش فشارخون ، بیماری های قلبی عروقی و چاقی شنیده باشید اما ذکر این نکته بسیار ضروری است که بیماری های بسیاری از جمله سرطان ، پوکی استخوان ، بیماری های متابولیکی ، ناباروری ، بیماری های گوارشی ، بیماری های مغز و اعصاب و ….. ارتباط تنگاتنگی با نوع تغذیه فرد دارد.

اطلاعات بیشتر

با خدمات رژیم آسان آشنا شوید

به عنوان مثال فردی که مبتلا به سرطان شده و باید دوره سخت و طولانی درمان نظیر شیمی درمانی و رادیوتراپی را طی کند قطعا باید بداند که با مشاوره تغذیه میتواند شدت عوارض ناشی از درمان را کاهش دهد.

مثال دیگر در مورد ناباروری در مردان و زنان است به طوری که شاید اگر یک زوج نابارور بدانند که با مشاوره های تغذیه و مثلا دریافت رژیم غذایی خاص یا مکمل ، زمان رسیدن به تجربه شیرین مادر و پدر شدن را کوتاه تر خواهند نمود ، بدون تردید در این زمینه مشاوره خواهد گرفت.

 

بدون شک نحوه مشاوره به افراد و کاربردی و آسان بودن رژیم غذایی مهمترین عوامل در پذیرش و اجرای رژیم غذایی توسط افراد می باشد. رژیم های غذایی دقیقا مشابه با اثر انگشت هرفرد است به طوری که شرایط اقتصادی فرد ، موقعیت و نوع شغل ، سطح تحصیلات فرد، میزان دسترسی فرد به مواد غذایی ، بیماری های زمینه ای فرد و همچنین داروهای مصرفی ، همگی در کمیت و کیفیت رژیم غذایی تاثیر گذار است.

این دقیقا همان مواردی است که تیم رژیم آسان با این اهداف کار خود را آغاز نموده است. بدون شک با توجه به شاغل بودن افراد ، دوری مسیرها در شهرهای بزرگ ، عدم دسترسی به کارشناسان تغذیه در مناطق مختلف کشور ، نداشتن زمان کافی برای انتظار در نوبت ویزیت به دلایل شرایط خاص ، عدم امکان حضور مستقیم فرد در کلینیک به دلیل ناتوانی در حرکت و ….. دسترسی به وبسایتی که تمام این مسایل را در نظر گرفته و به راحتی  با یک روند ساده رژیم غذایی افراد را تنظیم نموده و برای آنها ارسال می دارد یک مزیت عمده محسوب می شود.

پزشکان متخصص

تیم رژیم آسان به سرپرستی سرکار خانم دکتر میترا زراتی ، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و تعدادی از کارشناسانان تغذیه در نظر دارد که امکانات مختلفی را در اختیار مراجعه کنندگان خود به وبسایت قرار داده تا از این طریق بتواند قدمی مثبت در جهت ارتقای سلامت افراد جامعه بردارد.

-مشاهده بیشتر

خدمات شبانه روزی

تیم متخصص رژیم آسان ۲۴ ساعته آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشد

-مشاهده بیشتر